info@liptovarena.sk
+421 915 297 271
Po - Ned: 8:00 - 22:00
facebook

DIAMONDS FIGHT NIGHT IV

Úvod Archív eventov DIAMONDS FIGHT NIGHT IV

  Diamonds Fight Night IV.

SLOVENSKO VS. EURÓPA

Diamond Gym Žilina, Navrátil Gym Liptovský Mikuláš, Mami pub a Mami style za spolupráce s Liptov Arénou Tatralandia zorganizujú už v poradí štvrtý ročník športového galavečera DIAMONDS FIGHT NIGHT, ktorý sa bude konať v sobotu 25.11. už tradične v Liptov Aréne Tatralandia.

Po troch úspešných ročníkoch v športom nabitom prostredí Liptov Arény Tatralandia sa budú môcť diváci tešiť na podujatie plné atraktívnych súbojov, svetelnej a zvukovej show.

Kedy: 25.11.2017 o 19:00 hod
Kde: Liptov Aréna Tatralandia


Diamonds Fight Night 2014-2016


V 11 zápasoch podľa pravidiel K1, box, kickbox, thajský box sa predstaví slovenská špička v tomto športe a  čerešničkou na torte bude aj ženský zápas. 

Z domáceho klubu NVR Gym sa predstavia: Martin Orušliak, Michal Gazdik,  Robert Lepeta, Tomas Maťko, Jozef Hurak, Filip Barák, David Šubjak a Vlado Konský.  

Diamond gym budú zastupovať zvučné mená ako:  Patrik Glézl, Jakub Sloviak, Andrea Tóthová, Michal Helbich a Tomáš Šenkýr.

Hlavný zápas večera:

V super ťažkej váhe nad 95 kg sa predstaví slovenský bojovník Martin Pacas proti bojovníkovi z Veľkej Británie Kazadi Mwamba. 

Postupne Vám budeme prinášať dvojice ktoré sa pobijú o svoje víťazstvá !!!  

Vstupné:  

Predpredaj: 13€
Na mieste: 17€
VIP 5 osôb: 290€
Info: facebook/diamondgym

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nakúpiť so zľavou cez : TICKETPORTAL

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Predpredajné miesta:  www.ticketportal.skDiamond Gym Žilina, NVR Gym Liptovský Mikuláš

 

Partneri

                                  

     

 

 

X

Kontaktný formulár: