info@liptovarena.sk
+421 915 297 271
facebook

DIAMONDS FIGHT NIGHT IV

Úvod Archív eventov DIAMONDS FIGHT NIGHT IV

  Diamonds Fight Night IV.

SLOVENSKO VS. EURÓPA

Diamond Gym Žilina, Navrátil Gym Liptovský Mikuláš, Mami pub a Mami style za spolupráce s Liptov Arénou Tatralandia zorganizujú už v poradí štvrtý ročník športového galavečera DIAMONDS FIGHT NIGHT, ktorý sa bude konať v sobotu 25.11. už tradične v Liptov Aréne Tatralandia.

Po troch úspešných ročníkoch v športom nabitom prostredí Liptov Arény Tatralandia sa budú môcť diváci tešiť na podujatie plné atraktívnych súbojov, svetelnej a zvukovej show.

Kedy: 25.11.2017 o 19:00 hod
Kde: Liptov Aréna Tatralandia


Diamonds Fight Night 2014-2016


V 11 zápasoch podľa pravidiel K1, box, kickbox, thajský box sa predstaví slovenská špička v tomto športe a  čerešničkou na torte bude aj ženský zápas. 

Z domáceho klubu NVR Gym sa predstavia: Martin Orušliak, Michal Gazdik,  Robert Lepeta, Tomas Maťko, Jozef Hurak, Filip Barák, David Šubjak a Vlado Konský.  

Diamond gym budú zastupovať zvučné mená ako:  Patrik Glézl, Jakub Sloviak, Andrea Tóthová, Michal Helbich a Tomáš Šenkýr.

Hlavný zápas večera:

V super ťažkej váhe nad 95 kg sa predstaví slovenský bojovník Martin Pacas proti bojovníkovi z Veľkej Británie Kazadi Mwamba. 

Postupne Vám budeme prinášať dvojice ktoré sa pobijú o svoje víťazstvá !!!  

Vstupné:  

Predpredaj: 13€
Na mieste: 17€
VIP 5 osôb: 290€
Info: facebook/diamondgym

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nakúpiť so zľavou cez : TICKETPORTAL

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Predpredajné miesta:  www.ticketportal.skDiamond Gym Žilina, NVR Gym Liptovský Mikuláš

 

Partneri

                                  

     

 

 

X

Kontaktný formulár: