Rezervácia info@liptovarena.sk
+421 915 297 271
facebook

O nás

Úvod O nás

Liptov Aréna Tatralandia

 

Kongresy * Šport * Eventy * Firemné akcie

 

   
 

Liptov Aréna sa oficiálne otvorila pre verejnosť začiatkom roku 2009. Do podtatranského regiónu priniesla nové možnosti kultúrneho a športového vyžitia, ktoré tu chýbali. Oficiálnemu otvoreniu nezabránil ani požiar, ktorý sa odohral tesne pred otvorením - 29.apríla 2008, kedy hala podstúpila doslova skúšku ohňom, a vyhorela takmer do tla.

Liptov Aréna Tatralandia so svojou hracou plochou o rozlohe 1 900 m2, podlahovým kúrením, centrálnym ozvučením a plne klimatizovanými priestormi spĺňa všetky moderné požiadavky na prevádzkovanie širokého spektra halových športov.

Na svoje si prídu predovšetkým priaznivci tenisuvolejbalu, nohejbalu, halového futbalu, bedmintonu či florbalu.

Multifunkčná športová hala je vďaka svojej vynikajúcej polohe, špičkovej vybavenosti a bezbariérovým prístupom ideálnym miestom na realizáciu veľkých športových podujatí, turnajov, ale aj firemných akcií, koncertov, teambuildingov a rôznych spoločenských udalostí.
 

  
 

Súčasťou ponuky je aj možnosť prenájmu cateringovej a kongresovej miestnosti pre 50 osôb, ktorá je vybavená dataprojektorom, plátnom.

Služby multifunkčnej Liptov Arény Tatralandia doteraz využili okrem jednotlivcov – športovcov, aj moderné gymnastky MS SR, fanúšikovia hudobných skupín popovej rockovej, či rapovej scény (Desmod, IMT SMILE, Horkýže Slíže, Pranoid, Slobodná Európa, Metropolis, Ramon, Mamba a mnohí ďalší), ale aj organizátori mnohých medzinárodných tanečných súťaží a veľkých výstav. 

Liptov Aréna Tatralandia každoročne organizuje veľké športové podujatie Diamonds Fight Night a tak isto sa stala aj spoluorganizátorom veľkolepej módnej šou uznávanej módnej návrhárky Lýdie Eckhardt.

Okrem obľúbeného športoviska sa Liptov Aréna vyznačuje aj kvalitným zázemím v podobe čistých a priestranných šatní s uzamykateľnými skrinkami a sociálnymi zariadeniami. Celková kapacita Liptov Arény je 230 miest na sedenie na hlavnej tribúne a 800 miest na sedenie na prenosnej tribúne. Všetkým návštevníkom Liptov Arény je k dispozícií bezplatné parkovisko s kapacitou až 600 parkovacích miest.


  

Liptov Aréna disponuje aj Fitbarom, kde si športovci aj nešportovci môžu vychutnať kávičku alebo osvieženie po športovom výkone.

Kultúrno-športová hala je súčasťou komplexu, v ktorom sa nachádza aj jeden z najväčších stredoeurópskych aquaparkov – Tatralandia, zážitkový simulátor voľného pádu v Hurricane Factory, surfovanie na umelej vlne Surf Waves Tatralandia či rezort Holliday Village Tatralandia so 155 bungalovmi a apartmánmi.

Nádherné prostredie v blízkosti Liptovského Mikuláša a bohaté zázemie pre aktívne strávený voľný čas robí z Liptov Arény Tatralandia atraktívne miesto pre ľudí každého veku. 
 

 

Partneri:

          

       

               

 


 

 

X

Kontaktný formulár: