info@liptovarena.sk
+421 915 297 271
facebook

Motýlia Záhrada 2019

Úvod Archív eventov Motýlia Záhrada 2019

 

Motýlia Záhrada 2019 

 Objavte život viac ako 3.000 tropických motýľov v Liptov Aréne Tatralandia od 1. 6. do 15. 9. 2019.
 

 

Odneste si nezabudnuteľný zážitok, Motýlia záhrada nie je obyčajná výstava. Je to pestrofarebná oáza kvetov a motýľov, kde sledujete so sprievodcom ich pokojný, čarovný život. Rôzne pestrofarebné motýle, ktorých láka posedenie si na letných farbách Vášho oblečenia i jednofarebné motýle, ktoré sa maskujú v tropických rastlinách.


V detskej škôlke motýľov stretnete motýle priamo pri vyliahnutí z kukly a uvidíte ich prvé vzlietnutie i prijímanie sladkej potravy. Je to fascinujúci prechod od húseničky do zrodu života krásneho motýľa.

Novinky 2019

  • Tunel odvahy je nezabudnuteľný prechod pomedzi netopierov s rozpätím krídel až do dĺžky 1 m. Nenechajte si ujsť tento zážitok pre skutočných hrdinov. Je to samostatne uzavretá časť, takže určite Vás žiaden netopier neprekvapí v čarovnej motýlej záhrade.
  • Amady Gouldové sú najkrajšie, pestrofarebné vtáky. Ich neobyčajne krásny zjav objavil anglický cestovateľ v Austrálii a vtáčiky pomenoval po svojej prekrásnej manželke. Príďte sa zapozerať do neskutočne krásnych farieb prírody na týchto vzácnych vtákoch.
  • 10 terárií s hadmi, plazmi, jaštermi a inými zvieratami, kt. Vás ohúria krásnym zjavom a pokojným životom. Ich svet je fascinujúci, zapozerajte sa na nich a zistite, že aj nebezpečné veci sú niekedy krásne.

Otváracie hodiny:

Júl - August: 9:00 – 20:00 hod. 
 

Cenník:

Vstup: 7 € / osoba - Motýlia Záhrada
12 € / 14 €  - Motýlia Záhrada + ZOOKontakt 

Deti do 1 roku grátis. Jednorazový vstup, bez časového obmedzenia.

 

Chcete vedieť viac? Pozývame vás do Motýlej záhrady →

 

X

Kontaktný formulár: